Wpisy z tagiem: przyprażanie

środa, 11 listopada 2015
Blog jako publikacja ciągła
ZWRACAM UWAGĘ, ŻE BLOG TEN NIE JEST ZBIOREM OKAZJONALNYCH ZAPISKÓW, A ZAJMUJE SIĘ PROPAGOWANIEM PROFESJONALNEJ WIEDZY O EKSPLOATACJI, KTÓRA POWINNA PRZYSPIESZAĆ ROZWÓJ POLSKI. SUGERUJĘ CZYTANIE WSZYSTKIEGO UWAŻNIE, A NIE TYLKO OSTATNIEGO POWIERZCHOWNIE. KAŻDEMU MOŻE TO POMÓC, A WIĘC I WSZYSTKIM.
wtorek, 09 czerwca 2015
Przychodnia na Grochowie Małym–Dwór.
Wydawać by się mogło, że po tylu latach rozpowszechniania prawdziwych informacji, które są znane wielu radnym i innym działaczom - powinni być oni naszymi sojusznikami. Sprawa powinna zmierzać do rozwiązania. Okazuje się, że nie! Dalej wielu posługuje się byle jakim nazewnictwem, czym istotnie przyczyniają się do dalszego istnienia systemu, a nawet do ataków tych, co im wszystko jedno i powołują się na skandaliczne błędy jak na wiedzę objawioną. Pisałem o tym nie raz na obu blogach.
piątek, 12 lipca 2013
Grochów ciągle przyprażany nieprawdą
Przyznam, że po latach rozpowszechniania prawdziwej wiedzy na temat Grochowa nie spodziewałem się, że jeszcze władze i działacze będą ją ignorować. Tyle przecież frazesów na temat prawdy i służby obywatelom potrafią wypowiadać, jednocześnie wskazując tych innych co są skrajnie niedobrzy, bo nie z tej opcji.
piątek, 22 lipca 2011
Pismo w sprawie nazwy Młoda Praga, którą się usiłuje wprowadzić na Gocławiu
Jak już było o tym, nowe osiedle na miejscu zburzonego centrum optyki ma się nazywać Młoda Praga. jest to kolejne przyprażanie Grochowa-nie-Pragi-Pd. nieprawdą. Napisaliśmy więc pismo jak niżej. Jest to sprawa, która pokazuje jakie są skutki nazywania naszej dzielnicy Pragą Południe.
Tagi
(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl