Kategorie: Wszystkie | Edukacja | Regionalne
RSS
piątek, 25 stycznia 2013
Czerwony pasek a lekarska pomoc świąteczna
Nie tak dawno na naszym profilu na fb publikowałem zdjęcie ogłoszenia z drzwi jednej z przychodni. Traktowało ono o nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej w naszej dzielnicy administracyjnej Grochów-nie-Praga-Pd. Jej treść widać na zdjęciu. Widać tu nieudolność redakcyjną oraz całkowite pomijanie Miejskiego Systemu Informacyjnego choć jego obszarów dotyczy.
czwartek, 24 stycznia 2013
Blog roku 2012
Chcesz zagłosować, bo się podoba? Wyślij SMS o treści K00039 Na numer 7122 Czas trwania głosowania do 31 stycznia.
piątek, 18 stycznia 2013
"Jątrzenie" Gazety Stołecznej, czyli prawda grochowska nas wyzwoli.
Wspomniany w poprzednim wpisie artykuł z Gazety Stołecznej na nasz temat spowodował sporą wymianę zdań. Szkoda jednak, że gazeta wykonująca swoją pracę, czyli informowanie o tym, co W WARSZAWIE robimy i jakie są problemy z tym związane została podkreślona jako jątrząca. Otóż jest cała grupa ludzi, którym nie przeszkadza, że jest źle i jątrzeniem nazywają oni wszystko niezgodne z tymi "poglądami". Prawda ich specjalnie nie interesuje.
wtorek, 08 stycznia 2013
Czy gorący spór?
W Gazecie Stołecznej ukazał się artykuł poświęcony naszej sprawie, która wypłynęła przy okazji placu Szembeka. Ilustrowany on jest reprodukcjami przedwojennego planu, gdzie okręg Grochów jest naprawdę pokaźną częścią Warszawy. Wiemy dlaczego. Oznaczano wtedy z pietyzmem odpowiadające okręgom miejskim komisariaty Policji Państwowej. Dość jednak zadziwia ten tytuł: dlaczego naciska się na ten spór, jakby chodziło o równorzędne hipotezy i ludzie mieli się o nie kłócić.
sobota, 05 stycznia 2013
Liczę na Państwa poparcie
Blog bierze udział w konkursie na blog roku 2o12. http://grochowniepragapd.blox.pl/resource/300_polityka.gif
Tagi
(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl