Blog > Komentarze do wpisu
Znów euforyczno-naiwne zachwyty nad tramwajem "na Gocław"
Tym razem w związku z oddaleniem protestów niektórych organizacji przez kolegium odwoławcze. Jest to efekt m. in. tego, że niemożliwe jest zjednoczenie sił i znów każdy sobie rzepkę skrobie. Oczywiście nie jest pewne, że w przeciwnym przypadku Kolegium by podjęło inna decyzję...

Jak widać nawet na tym blogu - największa wiedza odbija się jak piłka od ściany, nie tylko u zwykłych ludzi, ale także u działaczy i władz. Świadoma wiedza o inżynierii eksploatacji jest prawie żadna. Gorzej - moje poważne analizy są zbywane milczeniem, ale także wypowiedziami wyciszającymi. Aby tam jakoś zrobić jakiś kawałek. oznacza to, że powstające systemy są wadliwe z założenia.

Głębszą analizę zapewne napiszę, ale przecież mało kogo to obchodzi. Pchanie tramwaju przez działki i to bez dalszego ciągu nikogo prawie nie razi, bo Gocław ma ileś mieszkańców i czeka. To jest psucie Warszawy i naszej dzielnicy oczywiście. Pod patronatem nieraz prostackich i chamskich wypowiedzi. Tu widać dlaczego postęp nie jest tak szybki jak mógłby. Nie ma ŻADNEJ wymiany myśli tylko wykrzykiwanie jakichś zdań.

Projekt "przez działki" to kompromitacja inżynierów, także tych dopuszczających go. jest kompletnie oderwany od samego układu urbanistycznego i komunikacyjnego.

RAFAŁ WODZICKI, ekspert eksploatacji

poniedziałek, 24 lipca 2017, aph521

Polecane wpisy

(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl