Blog > Komentarze do wpisu
Bazarowy śmietnik na rogu Męcińskiej i Igańskiej
Po latach zwracania uwagi na problem śmietnika tworzonego przez handlujących trzeba jednak przerwać niemoc władz, a szczególnie straży miejskiej. Przechodząc tamtędy dziwiłem się nieraz, że mieszkańcy domu to znoszą.

Stosy skrzynek, pudełek i zgniłych owoców w centralnym punkcie dzielnicy to jest kompromitacja kierowników eksploatacji miasta. Zostaje to wszystko na niedzielę i kiedyś jest sprzątane, ale tego jak - nie sprawdzałem.

Coraz to dochodziły mnie wiadomości, że straż miejska każe ludziom łapać tych co te składowiska - na chodniku - konstruują. Było oczywiste, że jest to działanie na odwal się, bo przecież nawet jeśli ktoś złapie za rękę jakiego typa, to dadzą mu mandat 100 zł, po czym wszystko będzie trwało dalej. Możliwe też są odpowiednie zemsty, ze strony takich prostaków.

Śmietnik Igańska

Oto handlowiec-śmieciarz, bezczelny na tyle, że ignoruje nawet uwagi.  

 

Z jakiej racji, obywatel płacący podatki ma się zajmować nie własnym życiem, tylko pilnowaniem śmietnika i to jeszcze się narażać? Po to są służby miejskie, żeby rozwiązywały takie problemy!

Jak się okazuje samo sfotografowanie tego procederu grozi atakiem zgniłymi pomidorami.

Oczekuję, że w ciągu najbliższych dni ten temat zniknie!

RAFAŁ WODZICKI, ekspert eksploatacji

niedziela, 09 kwietnia 2017, aph521

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: RJW, *.adsl.inetia.pl
2017/04/14 11:45:41
W Wielki Czwartek kupka leżała, a obok trwał handel. Przy niej stał samochód zawężając przejście do 80 cm. Ciekawe czy Wielki Piątek też taki będzie? Sprawdzę.
-
Gość: RJW, *.adsl.inetia.pl
2017/04/16 21:41:42
Jak było do przewidzenia: kupy śmieci otaczają narożny do także w Wielkanoc. Nikt z biorących nasze pieniądze nie umie temu zapobiec. Prosimy o zwrot.
(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl