Blog > Komentarze do wpisu
Klimat warszawskiej głupoty jest wszędzie na Grochowie!
Wstrząsnęła mną wiadomość dostarczona przez naszego człowieka o tym, że kolejny deweloper propaguje praskie głupoty na Grochowie. W pobliżu przystanku kolejowego i pętli Olszynka Grochowska widzi mu się klimat warszawskiej Pragi! To taki chwyt reklamowy! Zostawią nam kolejnego śmiecia, z którym będziemy musieli walczyć latami! I uważają, że robią biznes na wysokim poziomie.

Od wielu lat informowaliśmy miasto o tym zjawisku, spowodowanym niechlujstwem władz i nieprofesjonalizmem redaktorów planów.  Pierwszym efektem - po latach była grudniowa debata Kroniki Warszawy. Spowodowała ona audycję radiową. 

Ul. Chłopickiego

Fot. Rafał Wodzicki: Ul. Chłopickiego niedaleko węzła Olszynka Grochowska: mam nadzieję, że tu kolejna praska głupota nie powstanie.

Oczywiście deweloperzy i miasto nie podejmują żadnych działań awaryjnych w tym temacie. Słowo na pięć liter może być na k to może być i na p. Bardzo Pragę prawdziwą przepraszam, ale ona też jest winna, bo nie walczy o to, żeby mieć wyłączność. 

Idiotów budujących :"praskie" osiedla na Grochowie czy Gocławiu muszę już nazwać po imieniu. Jak to jest, że wielu działaczom i urzędnikom miejskim jest wszystko jedno? Chcą być kierownikami eksploatacji i nie wiedzą, że psują, albo pozwalają psuć system? Za nasze pieniądze nieprofesjonalizm!

RAFAŁ WODZICKI

poniedziałek, 13 marca 2017, aph521

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: taki jeden, *.dynamic.chello.pl
2017/03/28 19:15:52
pytanko - chodzi o nowy budynek na Karczewskiej reklamujący się hasłem "Klimat warszawskiej Pragi"? Coś tam w nazwie jest z bohemą...
(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl