Blog > Komentarze do wpisu
BMW wraz z Ratuszem zaprażają nieprawdą naszą dzielnicę
Mało brakowało, a straciłbym tak cenne dokumenty jak wypociny o Maratonie Rzekomopraskim w wykonaniu Prezydentki, Burmistrza, BMW, w którego imieniu wystąpił Dyrektor SS. A to naprawdę lektura z dziedziny teatru absurdu. Oczywiście wiem do czego są zdolni funkcjonariusze warszawscy, niemniej jako ekspert eksploatacji walczący o jej jakość nie mogę się zgadzać z ich działaniami i to za nasze pieniądze. Ma to wymiar cyniczny, bo nadano temu tytuł „Razem tworzymy historię”. Na pewno nie razem ze mną, ani z moimi współpracownikami. W ten sposób nie będziemy nic tworzyć.

 

Pani prezydent przebywa nadal w krainie absurdu opowiadając o jakieś Pradze, którędy przebiega Maraton (nawet ten kawałek przez teren dzielnicy administracyjnej Praga Północ nie jest historyczną Pragą tylko Skaryszewem). Tekst burmistrza dzielnicy jest wyjątkowo pokrętny i miesza różne sprawy bez sensu. Wychodzi na to, że moje pisanie przez lata kompletnie nie dotarło i ważniejsze jest kombinowanie by dalej taki bajzel nazewniczy był! Taka jakość eksploatacji systemu miejskiego!

Póki dzielnica nazywa się nieprawidłowo – jest okazja powtarzania wkoło, że to Praga... Niektórzy powtarzają inne słowo na pięć liter, gdy nie wiedzą co powiedzieć (przepraszam naszą matkę - Pragę za to porównanie).

RAFAŁ WODZICKI

 

sobota, 10 września 2016, aph521

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: RJW, *.adsl.inetia.pl
2017/09/04 12:52:07
Kolejny raz dzieje się to teraz....
(C) Wszystkie prawa zastrzeżone. Katalog-blogow.pl